flekso serwis

Nasza marka

Nasi partnerzy

Dołącz do nas

Szukając innowacyjnych rozwiązań

Nasz zespół

Z pasji do innowacji

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na kompleksowe usługi fleksograficzne nasza firma rozpoczęła działalność w 1996 roku. Produkty i usługi Flekso Serwis są dostosowane do indywidualnych potrzeb drukarni etykiet, opakowań miękkich i tektury falistej. Dążymy do tego aby nasza oferta była skrojona na miarę każdego naszego klienta. Jakość oferowanych przez nas materiałów od lat stanowi o naszej sile i wyznacza trendy we współczesnej fleksografii.

Tworzymy grupę ludzi, dla których fleksografia i zagadnienia z nią pokrewne od dawna wyszły poza wymiar czysto zawodowy.
Piotr Świetlicki
Piotr Świetlicki
Dyrektor Zarządzający
Zdjęcie Paweł Kiełb
Paweł Kiełb
Dyrektor Operacyjny
Marcin Dudek
Marcin Dudek
Office Manager
Aneta Kowalska
Aneta Kowalska
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Paulina Komarowska
Paulina Komarowska
Specjalista ds. Marketingu
Agnieszka Owczarzak
Agnieszka Owczarzak
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Maria Poręba
Maria Poręba
Pracownik Biura Obsługi Klienta
Robert Florczak
Robert Florczak
Specjalista ds. Druku i Laminacji
Alan Kiełb
Alan Kiełb
Doradca Techniczno Handlowy
Grzegorz Czarnowski
Grzegorz Czarnowski
Specjalista ds. logistyczno-magazynowych

CeraClean to linia rodzimych preparatów chemicznych do zastosowania w branży fleksograficznej. W ofercie posiadamy środki do codziennego mycia po wszystkich farbach, środki do dogłębnego mycia wałków rastrowych, które przywrócą pierwotną pojemność kałamarzyka farbowego, środki do myjek konwencjonalnych, ultradźwiękowych oraz do mycia płyt fotopolimerowych w myjkach typu Polymount, czy też różnego rodzaju aerozole techniczne. Zapewniamy również możliwość modyfikacji składu preparatu, tak aby były dokładnie dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

logo POLYWEST

Od 1987 roku firma Polywest rozwinęła się do jednego z głównych dostawców tulei i adapterów w branży drukarskiej na rynku europejskim.

Ciągła współpraca z instytucjami badawczymi oraz partnerami biznesowymi pozwala na wdrażanie nowych technologii oraz innowacyjnych materiałów.

Aby sprostać wymaganiom klientów produkowane tuleje i adaptery dostosowane są do większości maszyn drukarskich dostępnych na rynku.

LOGO BCI

Baalbaki Chemical Industries (BCI) jest największym, niezależnym dostawcą surowców poliuretanowych i systemów poliuretanowych na Bliskim Wschodzie. Dział opakowań giętkich BCI produkuje szeroką gamę klejów do laminowania dla branży spożywczej, przemysłowej i innych segmentów branży opakowaniowej. Przedsiębiorstwo to produkuje aromatyczne i alifatyczne poliole poliestrowe, prepolimery izocyjanianowe oraz formowane systemy poliuretanowe.

BCI zostało uznane za jeden z najbardziej nowoczesnych, zaawansowanych i niezależnych Systems House na świecie. BCI jest regionalnym liderem produkcji klejów do laminowania na Bliskim Wschodzie. W fabrykach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Turcji i Egipcie produkują szeroką gamę klejów do laminowania na bazie rozpuszczalników, klejów bezrozpuszczalnikowych i klejów cold seal.

Po produkty BCI sięgają liderzy branż na rynkach Bliskiego Wschodu od Iranu po Afrykę Północną czy w Zatoce Perskiej. BCI posiada centra wsparcia technicznego w Turcji, Algierii, Nigerii oraz Jordanii i biura w Bejrucie i Szanghaju. Ostatnio ich działalność sprzedażowa rozszerzyła się poza region Bliskiego Wschodu i Afryki na rynek Unii Europejskiej i Rosji. Dążąc do rozszerzenia działalności na rynku europejskim, BCI przejęło 70% udziałów największego gracza na rynku włoskim: Italian System House Polysystem.

Raantec

Firma powstała w 1997 roku i od tego czasu zaprojektowała i skonstruowała specjalistyczne maszyny wybitnej jakości. Raantec nie ogranicza się tylko

do wytwarzania określonego typu maszyny. Dzięki współpracy ze swoimi klientami dostosowuje swoje produkty do ich indywidualnych potrzeb.

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenie ich marki, które pozwala na precyzyjne umieszczanie kliszy fotopolimerowe na tulei drukowej.

MR Chemie

Mr Chemie, firma o zasięgu globalnym, jest producentem specjalistycznych i innowacyjnych produktów chemicznych.

Ciągłe monitorowanie poziomu zadowolenia swoich klientów przekłada się na możliwość zaoferowania produktów dopasowanych do najwyższych wymagań.

Absolute

Absolute to cieszący się zaufaniem, światowy lider w projektowaniu i produkcji komór raklowych z włókna węglowego. Mają na swoim koncie ponad 7 000 udanych instalacji na całym świecie.

Zespół Absolute składa się z wizjonerów i specjalistów poszukujących odpowiedzi w innowacyjnych rozwiązaniach. Dostrzegają korzystniejsze możliwości: szybsze, prostsze i bezpieczniejsze sposoby osiągnięcia bezkonkurencyjnej wydajności druku flekso.

Absolute jest zdeterminowany stworzyć najlepsze rozwiązania dla druku fleksograficznego łącząc znajomość branży z wiedzą projektową i inżynieryjną.

Varga Flexo

Varga-Flexo Kft. powstała w 1993r. Założyciel, Endre Varga wówczas już od ponad piętnastu lat zajmował się projektowaniem i produkcją maszyn fleksograficznych. Wspólnie z synem zakładając firmę postawili sobie za cel, aby wyjść na rynek międzynarodowy z nowymi maszynami fleksograficznymi, bobiniarkami, laminarkami, naklejarkami matryc, reprezentującymi najlepszy stosunek ceny do jakości.

Varga-Flexo Kft. Stara się zaspokoić oczekiwania klientów, dla których ważny jest druk wysokiej jakości, szybka zmiana zleceń, krótki narząd, ekonomiczna produkcja i krótki okres zwrotu nakładów. Dzięki strategii długoterminowej, wszystkie bez wyjątku maszyny wyprodukowane przez spółkę od 1993r. działają niezawodnie i cieszą się zaufaniem właścicieli.

Klienci w chwili zakupu obdarzyli Varga-Flexo swoim zaufaniem, dlatego spółka zapewnia im ciągłe wsparcie techniczne, które przez lata współpracy przekształca się w wspólnotę interesów opartą na wzajemnym zaufaniu. Varga-Flexo nieustannie obserwuje najnowsze tendencje konstrukcyjne, aby móc zaoferować klientom urządzenia wykonane w oparciu o najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne.

KS Chemie

KS Chemie zostało założone w 1999 roku w Düsseldorf, zaś od 2013 roku podlega pod BÜFA Group. Dzięki ponad 130-letniemu doświadczeniu, BÜFA to innowacyjne, działające na całym świecie,

rodzinne przedsiębiorstwo średniej wielkości. Obecnie jedną z głównych kompetencji jest wytwarzanie wysoce skutecznych specjalnych środków czyszczących do ręcznego i automatycznego

usuwania farb, lakierów i klejów. Produkty czyszczące KS Chemie są szeroko stosowane w obszarach przemysłu graficznego, w produkcji farb i lakierów, a także w przemyśle motoryzacyjnym.

Von Arx Engineering

Firma Von Arx Engineering została założona w 1993 roku i jest producentem wysokiej jakości stalowych noży raklowych marki „INTRO-Line”. Wyznacznikiem ich działania są

wysokiej jakości materiały, kwalifikacje i wiedza. Dzięki ścisłej współpracy z dostawcami surowców noże raklowe tworzone są z najlepszych materiałów.

Jakość produktu przekłada się zaś na mniejsze zużycie wałków, co pozwala na zaoszczędzenie zarówno czasu jak i pieniędzy klientów marki „INTRO-Line”.

Esterlam

We wczesnych latach siedemdziesiątych założyciele firmy Esterlam opracowali i stworzyli pierwszy na świecie syntetyczny rakiel z tworzywa. Ponad 45-letnie doświadczenie pozwala na konsekwentne

rozwijanie coraz lepszego jakościowo produktu. W początkowej fazie wejścia w branże drukarską, przedstawiciele firmy wzięli udział w niezależnych badaniach porównujące rezultaty prac

rakli stalowych i rakli z tworzywa. Rakle Esterlam osiągnęły zdecydowanie lepsze rezultaty w druku dzięki znaczącemu zmniejszeniu przyrostu punktu rastrowego.

Soprin

Niemiecki producent mikroskopów 3D do ekspertyzy wałków i tulei rastrowych. W swojej ofercie posiadają mikroskopy:

  • DotScope eco - najprawdopodobniej najmniejszy, najlżejszy mikroskop 3D na świecie. Bardzo wydajna

metoda pomiaru wałków rastrowych.

  • DotScope mini 3D - nowy stosunek wydajności do ceny w mobilnej mikroskopii 3D.
  • DotScope mini 2D - bardzo wydajna metoda pomiaru wałków rastrowych.

Firma zarządzana jest przez Dietera Fangmeyera, z 19 letnim doświadczeniem w pracach badawczo-rozwojowych w Hell Gravure Systems GmbH & Co KG.

Dołącz do nas

Posiadasz doświadczenie w handlu? Znasz język angielski? Jeżeli wszystkie odpowiedzi są na tak, koniecznie prześlij swoje CV i list motywacyjny. Mamy ciekawą ofertę współpracy dla Ciebie!
Otwarte pozycje pracy

Przedstawiciel handlowy

Opis wkrótce.