Modulux

Przewiduje się, że rynek systemów LED UV będzie rósł o około 5% rocznie lub nawet szybciej w zależności od przepisów ograniczających stosowanie rtęci, cen prądu oraz dostępności farb i lakierów. Dlatego też do naszej oferty włączamy MODULUX modułową koncepcję urządzeń do utwardzania LED, która umożliwia łatwą konfigurację z maszyną drukującą. Marka modulux specjalizuje się w systemach do druku fleksograficznego wąsko-wstęgowego, oferuje proste, solidne i modułowe rozwiązania LED dla nowych i używanych maszyn. important

Innowacyjny system odzysku farby.

W czasach gdzie kładziony jest duży nacisk na ekologię i oszczędność wody to rozwiązanie jest idealne! 80% redukcji zużycia farby i 50% redukcji zużycia wody możliwe jest możliwe z urządzeniem InkSave, który robi furorę na zachodzie Europy. Nie będziemy wspominać jaka oszczędność jest to dla drukarni, ale możesz to sprawdzić w przedstawionej kalkulacji na naszej stronie. InkSave

Pomiar napięcia powierzchniowego

NOWOŚĆ! W naszej ofercie znajdą Państwo markery i tusze do pomiaru napięcia powierzchniowego na foliach Pens Quick test oraz ECO Jumbo do badań w warunkach laboratoryjnych. Zapraszamy do składania zamówień :)

Pens Quick test ECO Jumbo

Rekomendacja urządzenia DotScope eco

Z przyjemnością informujemy, że mikroskop do ekspertyzy powierzchni rastrowych DotScope eco otrzymał rekomendacje z takich firm jak Schumacher czy Smart Inks. Cytując: “Zakup sprzętu pozwolił nam błyskawicznie ocenić stan, czystość i zdolności produkcyjne wałów aniloksowych”. Po więcej informacji zapraszamy na podstronę pliki do pobrania, zakładka DotScope eco.

Szafy do przychowywania tulei

Wprowadzamy do naszego asortymentu regały do magazynowania tulei drukowych dostosowanych do podanych wymiarów. Pierwsza instalacja zakończona sukcesem już za nami! Szybki czas realizacji, bardzo konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji. regał

Flekso Serwis łączy siły z firmą Fleksograf Studio Prepress Sp. j.

Podczas Dni Otwartych w firmie Fleksograf Studio Prepress Sp. j., połączonych z polską premierą technologii płyt wymywanych wodą - Kodak Flexcel NX Ultra Solution, firma Flekso Serwis została oficjalnym partnerem handlowym firmy Fleksograf. Zapraszamy do współpracy. Fleksograf i Flekso Serwis

Nowość!!!

Prezentujemy alternatywę dla mikroskopu TROIKA. Mikroskop 3D DotScope eco został specjalnie zoptymalizowany do pomiaru wałków i tulei rastrowych. Solidny, łatwy w użyciu, szybki pomiar z zachowaniem precyzyjnych parametrów. DotScope eco

W ofercie maszyny fleksograficzne Varga Flexo.

Pragniemy poinformować o nawiązaniu współpracy z producentem maszyn fleksograficznych Varga-Flexo Kft. Firma stawia na druk wysokiej jakości, możliwość szybkiej zmiany zleceń, krótki narząd, ekonomiczną produkcję i krótki okres zwrotu nakładów, a to wszystko w możliwie jak najlepszym stosunku ceny do jakości.

W ofercie:

 • maszyny drukujące
 • bobiniarki
 • laminiarki
 • urządzenia do montowania klisz

Varga Flexo

NOWOŚĆ! Komory raklowe z włókna węglowego

Większe możliwości produkcyjne.

Polywest W imieniu producenta tulei i adapterów firmy Polywest, pragniemy poinformować że zwiększyły się ich możliwości produkcyjne dzięki zakupowi dwóch nowych maszyn produkcyjnych. W efekcie Polywest oferuje teraz krótszy czas realizacji nowych zamówień. Zapraszamy do składania zapytań!

Produkty KS Chemie.

Nawiązaliśmy współpracę z niemieckim dostawcą chemii dla fleksodruku. Produkty spod marki KS Chemie są wysoce efektywne i wydajne. Zapraszamy do testów:

 • AniClean R3 Wysoko alkaiczny koncentrat myjący do zastosowania w myjkach ultradźwiękowych po wszystkich rodzajach farb.
 • AniClean R4 Wysoko zasadowy koncentrat do dogłębnego mycia okresowego wałków rastrowych oraz do sporządzania wodnego roztworu myjącego pozostałości po wszystkich rodzajach farb.
 • AniClean R5/L Wysoko alkaiczny koncentrat, wolny od amin, do zastosowania w myjkach lub do ręcznego mycia pozostałości po farbach wodnych.
 • Aqua-InkClean 2702 Delikatnie zasadowy preparat do płukania układów farbowych po podgrzaniu i usuwania pozostałości po farbach wodnych.
 • Paintex 1998 Wysoko alkaiczny koncentrat myjący do zastosowania w myjkach natryskowych po farbach wodnych, PVB i dwuskładnikowych.
 • Paste S Preparat do gruntownego mycia okresowego wałków aniloksowych po wszystkich rodzajach farb i lakierach.
 • PlateClean 3517 Preparat przeznaczony do mycia fotopoliemrów po wszystkich rodzajach farb, bez konieczności spłukiwania wodą.

Dokumenty do pobrania

Szczegółowe informacje odnośnie ochrony Państwa danych. RODO

Szczegółowe informacje odnośnie warunków współpracy. OGÓLNE WARUNKI WSPÓŁPRACY

Tuleje XXL

tuleje XXL

AniCheck

W Gdańskim oddziale grupy Smurfit Kappa dokonano wdrożenia pierwszego urządzenia z serii Anicheck. Urządzenie służy do błyskawicznego i skutecznego pomiaru objętości kałamarzyków farbowych w ceramicznych wałach i tulejach rastrowych. Pomiar objętości trwa ok 1 minuty, co wydatnie skraca czas przygotowania produkcji bądź ewentualnych postojów wynikających z braku właściwej diagnostyki czystości wałów czy tulei rastrowych. Wyłącznym przedstawicielem firmy Anicheck w Polsce jest firma Flekso Serwis. Na zdjęciu Karolina Mańczak z SK i Paweł Kiełb z FS. Przekazanie

TeroLux™ ANILOX ROLLS

TeroLux ANILOX

Nowa powłoka dla wałków i tulei rastrowych TeroLux™

 • jednorodna struktura i niska porowatość w stosunku do ceramiki
 • dłuższa żywotność dzięki większej twardości
 • idealne rozwiązanie dla liniatur 300l/cm i większych
 • lepsze opróżnianie i czyszczenie kałamarzyków
 • mniejsze zużycie noży raklowych
 • obniżenie wibracji

SPOTKAJMY SIĘ !!!

21-23 Marzec 2017

Zapraszamy na stoisko naszego partnera - HALA A6, STOISKO 244

20 lat!

Z Nami drukujecie Państwo już 20 lat! Dziękujemy, że jesteście z Nami, życzymy sobie i Państwu kolejnych 20 lat!